Eesti, Ida-Virumaa, OU Kivi24 +372 53 433 379 info@kivi24.ee
: 0

Tellimuse tingimused

Meie töökoja monumendi tellimine on väga lihtne.

 

1. Valige aia (kui see on vajalik).

2. Valige monument.

3. Valige monument stand.

4. Valige disain portree või ilma (me juhime teie tähelepanu asjaolule, et me ei tee mälestisi ilma kaunistuseks).

5. Valige Setup (vajadusel).

6. Valitud tooted lisavad ostukorvi ja paigutavad tellimuse. (Täpsustage sideandmed õiged andmed: telefoninumber ja e-posti aadress).

7. Meie juht võtab teiega ühendust ja korraldab mälestusmärgi valmistamise lepingu sõlmimiseks matmispaika. (kui monument on paigaldatud või mugavas kohas, kui monument pole paigaldatud).

8. Monument, mis on valmis ja valmis paigaldamiseks (üleandmine kliendile), on kliendile kokkuleppel nähtaval viisil mugav. (näost näkku kohtumisel või foto e-posti teel).

9. Pärast monumendi maksmist on see paigaldatud või üle antud kliendile.

* Kui te ei leidnud vajaliku monumendi kuju ega suurust, siis võtke meiega ühendust ja me teeme oma sketšide järgi monumendi.

 

Monumendi valmistamise leping sõlmitakse kliendi ja firma OU Kivi24 vahel

Mälestise või aia valmistamise aeg määratakse halduri poolt lepingus. Kiireloomuline tellimus, tootmine 3-5 tööpäeva jooksul, lisab tellimuse väärtusele 50%.

Monumendi tellimuse esitamisel makstakse OU Kivi24 arvelduskontole ettemaks 30 eurot. Betooni või graniidi tara tellimisel tuleb tasuda ettemaks 30%.

Kui pärast tara paigaldamist 14 tööpäeva jooksul ei maksta tasu, kaalume lepingu lõpetamist ja tara eemaldamist. Ettemaksed katavad demonteerimise kulud.

Aedade paigaldamise hinnad kehtivad, kui need on paigaldatud tasasele alale. (tasapinnaline ala võimaldab kõrguse erinevust nurkades kuni 15 cm).

Monumendi kohaletoimetamise kulud ilma paigaldamiseta palun pöörduge juhataja poole. Paigaldamisel monumentide tellimisel lisatakse rajatisse tarnimise maksumus matmispaigale.

Vaba suurus on mälestusmärgi või kandja suurus kliendi soovil. Saate muuta kõrgust, laiust, paksust. Me juhime teie tähelepanu asjaolule, et suuruse muutmine on erinev ja mälestise hind. Vaba suuruse hinnakiri koos halduriga.

Makse tehakse ettevõtte kontol Swedbankis. OÜ KIVI24, registreerimisnumber: 14330089
EE092200221067782713. Alles pärast lepingu sõlmimist.

Kui Kivi24 ei suuda tellimust täita, pakutakse kliendile osapoolte kokkuleppe alusel asendust või tagastatakse ettemaks.

Talvel tellitud mälestusmärgid ladustatakse laos enne paigaldamist tasuta pärast tellimuse tasumist.

 

Tellimuse kohta saab teavet telefonil +372 53 433 379 või info@kivi24.ee